Tai jau antrasis „Gaidų pynės“ - muzikuojančių šeimų festivalio - sezonas Lietuvoje. Renginio metu scenoje drauge giminystės ryšiais siejami dalyviai, o organizatorių tikslas - skatinti muzikavimo šeimoje tradicijos atgimimą, stiprinti šeimos ryšius, ugdyti šeimos narių kūrybiškumą, puoselėti šeimos kultūrines tradicijas. Rugsėjo 24 d. Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos salėje įvyks baigiamasis šios gražios šventės koncertas.

Festivalio baigiamojo koncerto programoje – dalyvių konkursiniai pasirodymai trijose kategorijose – akademinės, liaudies ir pramoginės muzikos. Savo pasirodymais džiugins muzikuojančios šeimos iš visos Lietuvos bei svečiai iš užsienio, atstovausiantys Karaliaučiaus krašto lietuvių bendruomenę.

Festivalyje varžosi daugiau kaip 30 šeimyninių ansamblių, iš kurių daugelis jau turi kuo didžiuotis - yra dalyvavę respublikiniuose ar net tarptautiniuose konkursuose, sukaupę nemažą koncertinę patirtį. Tačiau kiekvienas dalyvis yra savaip unikalus ir sugebantis nustebinti net daug ką mačiusius žiūrovus.

Daugiau informacijos: www.dvariono.lt/gaidu-pyne-2017

Kur? Vilniaus B. Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla, T. Kosciuškos g. 13

Kada? sekmadienį 11:00