Išlikimo metodas

Žanras
Dokumentika
Šalis
Nyderlandai
Vaidina
Erik Lieshout, Arno Hagers, Reinier van Brummelen
Metai
2016
Režisierius
Erik Lieshout, Arno Hagers, Reinier van Brummelen
Laikas
1 val 00 min

Ekscentriškasis Prancūzijos bestselerių autorius Michelis Houellebecqas publikavo esė pavadinimu „Išlikti gyvam“ (1991), kurioje aprašė psichinių sutrikimų varginamus menininkus, poetus, bandančius sutramdyti kūrybinių kančių keliamą beprotybę. Perskaitęs kūrinį, pankroko krikštatėvis Iggy Popas lengvai atpažino savo jaunystės išgyvenimus.

Eriko Lieshouto filmas tekstą pavertė manifestu, po kuriuo pasirašė abi žvaigždės bei kiti pasaulio vienišiai. Saulės išdžiovintame sode Majamyje Iggy Popas žemu balsu skaito M. Houellebecqo esė, o Vincento personažą įkūnijęs rašytojas savo senelių namų rūsyje muzikantui pristato ilgai kurtą instaliaciją „Gyvenimo paslaptis“. (N-16)

Kiti filmai dabar

Drama, Animacija, Nuotykių
Animacija, Nuotykių, Šeimos
Veiksmo, Animacija, Nuotykių
Komedija, Animacija, Nuotykių, Šeimos

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Filtrai