Black Sabbath - The End of The End

Žanras
Koncertas, filmas-koncertas
Šalis
Anglija
Vaidina
Black Sabbath
Metai
2017
Režisierius
Black Sabbath
Laikas
2 val 00 min

Rugsėjo 28 dieną „Forum Cinemas“ kviečia į atsisveikinimą su viena garsiausių roko grupių istorijoje „Black Sabbath“.

Paskutinį mėnesio ketvirtadienį daugiau nei 1500 kino teatrų visame pasaulyje rodys „heavy metal“ pionierių atsisveikinimo filmą-koncertą „The End of the End“. „Black Sabbath“ istorija prasidėjo beveik prieš pusšimtį metų (1968-aisiais) Birmingeme. Būtent šiame mieste Ozzy Osbourne‘as, Tony Iommis ir Geezeris Butleris (deja, be Billo Wardo) šių metų vasario 4 dieną prieš 16 tūkstančių fanų sugrojo paskutinį savo koncertą, kuris ir tapo „The End of the End“ pagrindu. Dviejų valandų trukmės filme-koncerte ne tik skambės garsiausios „Black Sabbath“ dainos („Iron Man“, „Paranoid“, „War Pigs“ir daugelis kitų), bet ir bus galima pamatyti išskirtinius užkulisinius kadrus bei interviu su grupės nariais. „Sugrįžti namo ir groti čia paskutinį koncertą po 49-erių metų yra ypatingas, su niekuo nesulyginamas jausmas“,- sakoma oficialiame grupės pranešime.

„Atsisveikinti su gerbėjais, kurie visus tuos metus mums buvo neįtikėtinai ištikimi, yra velniškai sunku. Mes esame čia tik jų dėka – nes karjeros pradžioje net negalėjome įsivaizduoti, kad po pusšimčio metų vis dar stovėsime scenoje“.

Per savo karjerą pardavę daugiau nei 70 milijonų įrašų, 2005 m. priimti į Jungtinės Karalystės „Music Hall of Fame“, o 2006 m. – į „Rock and Roll Hall of Fame“; vadinti roko legendomis, dinozaurais, titanais ir daugeliu kitų epitetų, „Black Sabbath“ nėra eilinė muzikos istorijos dalis. Jie patys yra muzikos istorija.

„Black Sabbath“ atsisveikinimo koncertą „The End of the End“ „Forum Cinemas“ Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyke rodys rugsėjo 28 dieną. Nepraleiskite progos paskutinį kartą prisiliesti prie „heavy metal“ dievų „Black Sabbath“ legendos.

Kiti filmai dabar

Drama, Animacija, Nuotykių
Animacija, Nuotykių, Šeimos
Komedija, Veiksmo, Animacija
Animacija, Nuotykių
Komedija, Animacija, Nuotykių, Šeimos
Komedija, Nuotykių, Šeimos

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Filtrai