Metų laikai Kensi: keturi Johno Bergerio portretai

Žanras
Biografija, dokumentika
Šalis
Jungtinė Karalystė
Vaidina
Colin MacCabe, Christopher Roth, Tilda Swinton, Bartek Dziadosz
Metai
2015
Režisierius
Colin MacCabe, Christopher Roth, Tilda Swinton, Bartek Dziadosz
Laikas
1 val 30 min

Menotyrininkas ir rašytojas Johnas Bergeris – radikalus humanistas. Taip jį apibūdina jo pasekėja ir partnerė Tilda Swinton.

Jis pakeitė visos XX a. antros pusės kartos Didžiojoje Britanijoje mąstymą. Šiai kartai priklausiusi T. Swinton paauglystėje perskaitė jo garsiąją knygą „Matymo būdai“, o jau subrendusi tapo gera J. Bergerio bičiule. Jųdviejų draugystė užsimezgė Londone, tačiau vėliau intelektualas persikraustė į Prancūzijos Alpes.

T. Swinton kilo mintis sukurti apie jį filmą. Filmą sudaro keturios skirtingos dalys. Jose kalbama apie kairiąsias pažiūras, vaikus ir tėvus, žmones ir gyvūnus, gyvenimą ir mirtį.

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai