Laiškai iš Bagdado - 2015, JAV, Jungtinė Karalystė, Prancūzija. Kino filmų repertuaras | Filmų anonsai Vilniaus

Žanras
Dokumentika
Šalis
JAV, Jungtinė Karalystė, Prancūzija
Vaidina
Sabine Krayenbühl, Zeva Oelbaum
Metai
2015
Režisierius
Sabine Krayenbühl, Zeva Oelbaum
Laikas
1 val 35 min

„Nekarūnuota Mesopotamijos karalienė“ – taip Britanijos spauda vadino Gertrude Bell. Tvyrant Pirmojo pasaulinio karo įtampai, G. Bell buvo vienintelė moteris, kuriai leista išvykti į Bagdadą. Pirmiausia ji keliavo archeologinių tyrinėjimų tikslais, tačiau Artimųjų Rytų pažinimas, išsilavinimas ir kalbų mokėjimas leido jai tapti įtakingiausia Britanijos diplomate.

Jos patarimų klausėsi aukščiausio lygio Britanijos politikai ir buvusios Osmanų imperijos lyderiai. Filme panaudota vaizdo medžiaga net iš 25 skirtingų pasaulio archyvų atveria dar nematytą istorinį Artimųjų Rytų pasaulį. Tilda Swinton įgarsina intymius G. Bell laiškus artimiesiems, kurie tampa šio biografinio pasakojimo ašimi.

Įvertinkite pirmas
(0 balsų)
Įvertinimų nėra
Rekomendacijų nėra
Autorizuokitės ,
kad įvertinti ir rekomenduoti

Kiti filmai dabar

Animacija, Nuotykių, Šeimos
Veiksmo, Animacija, Nuotykių
Drama, Karinis
Komedija, Drama, Karinis
Komedija, Veiksmo, Nuotykių
Komedija, Nuotykių, Šeimos

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai