Opera'17: Norma - 2017, JAV. Kino filmų repertuaras | Filmų anonsai Vilniaus

Žanras
Opera
Šalis
JAV
Vaidina
Dirigentas: Carlas Rizzis; Atlikėjai: Sondra Radvanovsky, Joyce DiDonato, Josephas Calleja, Matthew Rose‘as.
Metai
2017
Režisierius
Vinčencas Belinis
Laikas
3 val 04 min

50-ieji metai prieš Kristų. Romos imperijai priklausančios Galijos miške renkasi druidai. Vyriausias jų žynys Orovesas meldžia dievų atkeršyti nekenčiamiems romėnams. Tačiau niekas nežino, kad viena iš labiausiai gerbiamų jo paties vaidilučių – išdidžioji Norma – jau seniai myli romėną Polioną, atsiųstą iš imperijos centro prižiūrėti šią Galijos sritį. Negana to, jie jau augina ir du vaikus. Pats Polionas ištikimam savo bičiuliui Flavijui tuo tarpu prisipažįsta, kad jo meilė Normai išblėso, o širdyje užgimė nauji jausmai jaunai vaidilutei Adaldžizai.

Flavijus įspėja bičiulį saugotis Normos pykčio, kurio jos širdyje netrūksta. Bendražygiams druidams Norma yra pažadėjusi pati vesti juos į kovą prieš romėnų priespaudą, nors neapykantą užkariautojams joje ir slopina meilė Polionui. Vieną dieną Normos mylimasis iškviečiamas sugrįžti į Romą. Lyg to būtų maža, apie savo meilę atėjūnui prisipažįsta ir jos draugė, jaunoji Adaldžiza. Apimta įniršio, Norma atskleidžia savo paslaptį. Aistras dar labiau pakursto ir atsisveikinti atėjęs Polionas. Jis prie Normos akių išpažįsta savo meilę Adaldžizai ir kviečią jaunąją druidę vykti su juo į Romą. Jų meilės sujaudinta Norma pasiūlo Adaldžizai ištekėti už Poliono ir pasiimti į Romą jos ir Poliono vaikus, kurie, likę be tėvo, Galijoje augtų su gėdos žyme.

Geraširdė Adaldžiza griežtai atsisako stoti tarp Normos ir Poliono, užtat dar kartą pabando įtikinti romėną sugrįžti pas ankstesnę mylimąją. Šiam ir vėl atsisakius, apie tai sužinojusi Norma pakelia druidus į kovą. Orovesas reikalauja, kad Polionas būtų paaukotas dievams. Norma pasiūlo Polionui paskutinį šansą: jis atgaus laisvę, jei paliks Adaldžizą ir sugrįš pas ją. Romėnui atsisakius, Norma sukviečia druidus ir prisipažįsta jiems apie savo nuodėmingą ryšį su atėjūnu. Tokios drąsos ir išdidumo sujaudintoje Poliono širdyje vėl įsiliepsnoja ankstesni jausmai. Paprašę Oroveso rūpintis jų vaikais, abu įsimylėjėliai kartu žengia ant aukojimo laužo.

Dirigentas: Carlas Rizzis; Atlikėjai: Sondra Radvanovsky, Joyce DiDonato, Josephas Calleja, Matthew Rose‘as.

Įvertinkite pirmas
(0 balsų)
Įvertinimų nėra
Rekomendacijų nėra
Autorizuokitės ,
kad įvertinti ir rekomenduoti

Kiti filmai dabar

Animacija, Nuotykių, Šeimos
Veiksmo, Animacija, Nuotykių
Drama, Karinis
Komedija, Drama, Karinis
Komedija, Veiksmo, Nuotykių
Komedija, Nuotykių, Šeimos

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai