Rimtauto Šilinio filmų retrospektyva III programa - 1990, Lietuva. Kino filmų repertuaras | Filmų anonsai Vilniaus

Žanras
Dokumentika
Šalis
Lietuva
Vaidina
Rimtautas Šilinis
Metai
1990
Režisierius
Rimtautas Šilinis
Laikas
1 val 35 min

Sala (1990, 48 min.)

Psichiatrinės ligoninės-internatai tarybiniais metais buvo ne tik psichinius sutrikimus turinčių ligonių namai, bet ir „salos“, kuriose būdavo izoliuojami politiniai kaliniai. Vienoje jų daugybę metų uždarytas praleido brolio kagėbisto išduotas filmo herojus. Lietuvai susigrąžinus laisvę, jis pasilieka internate, tik dabar jau kaip virtuvės darbuotojas.  Režisierius R. Šilinis atskleidžia vieną iš daugybės sovietmečio suluošintų žmonių istorijų. 

Nojaus arka (1988, 47 min.)

Režisierius R. Šilinis, jungdamas metaforinius kadrus, gretina Lietuvos praeitį ir dabartį, atskleidžia istorinius patyrimus, kultūrinį palikimą. Negyvos žuvies žvilgsnyje atsispindi ir griūvančios šventyklos, ir dangų padalinę statybiniai kranai, ir degantys laukai, ir „Lietuvos Miss“ rinkimai. Vizualų dramatizmą sustiprina kompozitoriaus F. Latėno muzika, kuri jungia dzūkiškas raudas, traukinio sinkopavimą, vokiškus ir tarybinius maršus, miuziklo fragmentus bei poeto Sigito Gedos pasisakymus pirmuosiuose Sąjudžio mitinguose. (N-13)

Įėjimas nemokamas.

Įvertinkite pirmas
(0 balsų)
Įvertinimų nėra
Rekomendacijų nėra
Autorizuokitės ,
kad įvertinti ir rekomenduoti

Kiti filmai dabar

Animacija, Nuotykių, Šeimos
Veiksmo, Animacija, Nuotykių
Drama, Karinis
Komedija, Drama, Karinis
Komedija, Veiksmo, Nuotykių
Komedija, Nuotykių, Šeimos

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai