Rokenroleriai/ Tėja / Skotas + Džiulija

Žanras
Dokumentika
Šalis
Nyderlandai/ Norvegija/ Nyderlandai
Vaidina
Daan Bol/ Halvor Nitteberg/ Annelies Kruk
Metai
2016
Režisierius
Daan Bol/ Halvor Nitteberg/ Annelies Kruk
Laikas
1 val 00 min

Rokenroleriai

Rockenrollers Rež. Daan Bol (Nyderlandai, 2016, orig. k., angl., liet. subt., 25 min.) Trys draugai subūrė muzikos grupę. Tarsi iš rokenrolo klestėjimo laikų atklydę vaikinai daug repetuoja, o repeticijoms užsitęsus, nakvoja studijoje. Vincas, Basas ir Sia jaučiasi lyg broliai. Žvelgdami tiesiai į kameros objektyvą vaikinai pasakoja apie jų grupei iškilusį iššūkį – vyriausias jos narys Sia suserga depresija. Muzika ir draugystė šiame filme pasirodo stipresnės už ligą.

Tėja 

Thea Rež. Halvor Nitteberg (Norvegija, 2016, orig. k., angl., liet. subt., 13 min.) Dvylikametė Tėja – kitokia nei jos bendraamžiai. Mergaitei tenka lankytis specialiose sveikatos stovyklose, o ištikus priepuoliui jai į pagalbą sraigtasparniu skuba medikų įgula. Tėja serga epilepsija. Iš sustabdytų kadrų sumontuotas filmas pasakoja apie Tėjos išvyką į epileptikų stovyklą. 

Skotas + Džiulija

Scot and Julia Rež. Annelies Kruk (Nyderlandai, 2016, orig. k., angl., liet. subt., 22 min.) Skotas ir Džiulija – pora. Po sunkios traumos penkiolikmetis Skotas sužino, jog nebegalės vaikščioti, tačiau tai netrukdo svajoti apie jųdviejų bendrą ateitį. Kartais Džiulijos laukimas prailgsta, ypač jei ji išeina į miestą susitikti su draugėmis. Skotui kompaniją palaiko naujas draugas – šuo pagalbininkas Deksteris. Berniukas jį dresuoja ne tik paduoti batus ar ištiesti leteną, bet ir įteikti Džiulijai gėlių.

Kiti filmai dabar

Drama, Animacija, Nuotykių
Animacija, Nuotykių, Šeimos
Komedija, Veiksmo, Animacija
Animacija, Nuotykių
Komedija, Animacija, Nuotykių, Šeimos
Komedija, Nuotykių, Šeimos

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Filtrai