Pristatome jaunąjį Lietuvos dizainerį Simoną Palovį ir jo projektą „WEE!“ „WEE!“ yra alternatyvi darbo stalo koncepcija, jungianti stalą ir supynes į linksmą, sveikesnį sėdėjimą skatinantį baldą. Supynės skirtos leisti vartotojui dirbti sėdimą darbą judant – mankštinant kojas ir liemenį. Nors iš pirmo žvilgsnio šis baldas atrodo kaip paprastas stalas, „WEE!“ stalviršis yra pagamintas iš dviejų dalių – darbo plokštumos ir sėdimos plokštumos, kurią vartotojas gali išimti, išskleisti, užkabinti ir ant jos atsisėsti.

S. Palovis prisistato taip: „Esu produkto ir grafikos dizaineris, baigęs Vilniaus dailės akademiją. Kuo mane žavi dizainas? Tuo, kad šios disciplinos esmė yra paversti idėjas ir svajones realiais objektais arba paslaugomis, gerinančiomis žmonių gyvenimą. Dizainas skatina domėtis tendencijomis, stebėti aplinką, mąstyti kritiškai, įžvelgti problemas ir ieškoti kūrybingų jų sprendimo būdų. Siekiu kurti estetiškus objektus, kurie ne tik atliktų funkciją, bet ir turėtų prasmę.“

Jaunojo dizainerio kūrinys Nacionalinėje bibliotekoje bus eksponuojamas iki rugsėjo 28 d. Kviečiame užsukti ir pasisupti!

Data rugsėjo 15–28 d.

Vieta Muzikos ir vizualiųjų menų skaitykla, V a.