Seminaras profesionalams

Seminaro tikslai: - susieti raumenų atpalaidavimą ir kūno aktyvavimą naudojant įvairias kvėpavimo technikas, - pritaikyti poslinkio dinamiką tarp kūno ir erdvės, - išbandyti naujas laikysenas ir sau neįprastas judėjimo schemas naudojant akrobatiką, - sukurti fizinę/nežodinę komunikaciją per improvizaciją ir partneringą.

Edwin Cabascango ECUADOR/NORWAY Norvegijoje įsikūręs menininkas šokių studijas pradėjo Norvegijos šokio koledže (NDH), vėliau studijavo šiuolaikinį šokį Oslo nacionalinėje menų akademijoje (KHIO). Edwinas yra dirbęs Bergeno nacionalinėje operoje su Sean Curran Company, vėliau vykdė savo choreografinius projektus - Green Tea, Der Doppelganger ir kitus. Taip pat jis yra dėstęs šiuolaikinį šokį Proda Aust- og Vest Agder, Oslo KontaktImpro Norvegijoje ir kontaktinės improvizacijos festivalyje Vilniuje. Jis dalyvavo seminaruose su Laly Ayguade/Akram Khan, Tom Weksler/Movement Archery, Linda Kapetanea and Josef Frucek, German Jauregui of Ultima Vez/Wim Vandekeybus, Brandon Lagaert/Peeping Tom Company, Martin Kilvady/Les Slovaks.

Seminaras skirtas profesionaliems šokėjams, akrobatams, fizinio teatro aktoriams bei visiems, kurie domisi ir tyrinėja fizinio judėjimo meną.