REŽISIERIUS Andrius Žiurauskas

Kostiumų dailininkė Greta Subatavičiūtė

Scenografas Audrius Pukšta

Kompozitorius Olegas Jerochinas (Oleg Jerochin)

Šviesa Daug! Garsas Aukščiausios kokybės!

Vaidina Ineta/Emilija – Ineta Stasiulytė, Emilija Latėnaitė Aušra – Aušra Štukytė Juozas – Juozas Gaižauskas Eimutis/Jokūbas – Eimutis Kvoščiauskas, Jokūbas Bareikis Didžiausias metų įvykis – „Pats geriausias šou“ – tai, ko dar nematėte ir tikrai niekur kitur nepamatysite! Šeši geriausi Lietuvos aktoriai – Ineta Stasiulytė, Aušra Štukytė, Eimutis Kvoščiauskas, Juozas Gaižauskas, Emilija Latėnaitė ir Jokūbas Bareikis – susitiko tam, kad sukurtų patį geriausią šou Lietuvos istorijoje.

„Kelis mėnesius jie nieko nevalgė ir negėrė, nesiprausė, neskaitė laikraščių ir nebendravo su išoriniu pasauliu. Tam, kad niekas netrukdytų sukurti paties geriausio šou. Kelis mėnesius jie naktimis tūnojo „Domino“ teatre tik tam, kad įgyvendintų pačią drąsiausią, absurdiškiausią, nepadoriausią idėją. Taip gimė „Pats geriausias šou“, – pasakoja šou režisierius Andrius Žiurauskas. Šou metu bus unikaliai įgyvendinti geriausių pasaulyje komedijos meistrų pasirodymai, neįprastai skambės populiariausių dainų versijos, vyks iki ašarų juokingos improvizacijos ir efektingos parodijos. Scenoje išvysite geriausią madų šou, įspūdingus magijos triukus, aukšto lygio solinius ir kolektyvinius šokių pasirodymus bei nepripažintų talentų šou.

Aktoriai pasirodys netikėtuose amplua, juoksis iš savęs ir vienas iš kito, barsis, jei tik to prireiks, apsinuogins, jei to pareikalaus publika, išpažins savo nuodėmes, jei jiems bus atleista, ir, svarbiausia, galų gale atskleis paslaptį, kaip jiems pavyko tapti pačiais geriausiais. Kas jūsų laukia? – Tai, ko dar nesate matę; – Tai, kas gali priversti jus išeiti iš salės, jei nebūsite tam dar pasiruošę; – Daug nepamirštamų įspūdžių ir nevaldomo juoko. Ko tikrai nebus? – Saldžios romantikos; – Pasakėlių prieš miegą; – Vestuvių muzikantų. Kokybę garantuojame, tačiau už aktorių veiksmus – neatsakome! Įspėjame, kad šis šou skirtas tik stiprių nervų žiūrovams. Kokiam žiūrovui skirtas šou Norinčiam pamatyti tai, ko dar niekur kitur nematė

Premjera 2017 m. rugsėjo 7 d.

Trukmė 1 val. 30 min.

Pirkti bilietus