2010m. išvydęs dienos šviesą a|ch spektaklis „Ana Karenina“ nuėjo netrumpą ir labai sėkmingą kelią Lietuvos šokio teatro scenoje.

2011 metais spektaklio choreografė įvertinta Auksiniu scenos kryžiumi, o žiūrovams šis spektaklis tapo galimybe vis naujai išgyventi didžią ir trapią meilės istoriją, pažadinančią net santūriausio žmogaus jausmus.

Šį rudenį, legendinis choreografės Anželikos Cholinos ANA KARENINA švęs jau 100-ąjį spektaklį!

Be galo džiugu, jog rodomas jau 7-tą sezoną, spektaklis vis dar turi tiek žiūrovų, tiek nuostabių jų atsiliepimų...

Anželikos Cholinos šokio spektaklis – „Ana Karenina“ dėkoja savo žiūrovams už meilę, ištikimybę ir jau šimtą, kartu praleistų vakarų.

Ačiū, kad esate…

L. Tolstojus, rašydamas romaną ANA KARENINA, pirmąkart prabilo apie moters teisę į laimę ir apie tai, kad moteris neturi tapti vyro savimeilės ir pasitenkinimo įrankiu. Gyvenimas pagal taisykles priešpastatomas tikram gyvenimui ir gyvam žmogui, bet tai tik viena iš temų, kurias choreografė Anželika Cholina nagrinėja savo 2-jų dalių šokio spektaklyje tuo pačiu pavadinimu.

„Sutikusi Klaipėdos muzikinio teatro baleto solistę Beatą Molytę supratau – tai mano Ana“, – pasakoja A. Cholina, kurią pagrindinio vaidmens balerinos atradimas paskatino statyti šį spektaklį.

Spektaklio scenovaizdį kūrė scenografas Marijus Jacovskis, o kostiumus ir grimą - Juozas Statkevičius, tad estetiškai spektaklis palieka žiūrovams didelį įspūdį.

Spektaklio muzika - kompozitoriaus Alfredo Šnitkės kūriniai. A. Šnitkės kūryba labai įvairi, gili, perteikianti daugybę emocijų, todėl ji puikiai tinka visoms spektaklio scenoms.

„Kurdama aš nesiekiu įrėminti savo spektaklių į kokį nors žanrą, man įdomu kurti patį gyvenimą scenoje. Pilną, daugiasluoksnį gyvenimą, apie kokį kalba L. Tolstojus savo romane „Ana Karenina“. Jame jis supina tiek daug, kad galima pasimesti, kaip prieš patį gyvenimo sudėtingumą. Aš stengiausi išgryninti tai, kas man pasirodė svarbu ir kas egzistuoja dabartiniame laike“, – pasakoja A. Cholina.

Akivaizdu, jog šis spektaklis tapo mūsų visų širdies dalimi, tad belieka žengti žingsnį į antrąjį šimtuką!!!

 

KŪRĖJAI

Scenografas— Marijus JACOVSKIS

Kostiumų dailininkas— Juozas STATKEVIČIUS

Choreografė— Anželika CHOLINA

 

  • Režisierius

Anželika CHOLINA

  • Trukmė

2 val. 20 min. (dviejų dalių)

  • Salė

Didžioji salė

  • Premjeros data

2010 m. rugsėjo 18 d.

www.bilietai.lt