Naktiniai gyvuliai

Žanras
Drama
Šalis
JAV
Metai
2017
Vaidina
Aaron Taylor-Johnson, Amy Adams, Michael Shannon, Isla Fisher, Armie Hammer
Režisierius
Tom Ford
Scenarijaus autorius
Austin Wright, Tom Ford
Biudžetas
$22,500,000
Laikas
1h 56min
Los Andželo meno galerijos savininkės Siuzanos jausmai išblėso ir antrajam vyrui Volkeriui. Prieš keliolika metų ji išsiskyrė su Toniu – jautriu teksasiečiu, svajojančiu tapti rašytoju. Siuzana ne tik jį paliko, bet ir įskaudino suniekindama Tonio gebėjimus. Tačiau vieną dieną Siuzana sulaukia siuntinio – jai dedikuoto Tomo romano „Naktiniai gyvuliai“ rankraščio. Suintriguota Siuzana ima skaityti buvusio vyro kūrinį – pasakojimą apie bet kokį žmogiškumą praradusią Teksaso gaują, kuri medžioja stovyklaujančią šeimą. Sulig kiekvienu romano sakiniu Siuzana atpažįsta vis daugiau siaubą keliančių detalių iš savo pačios praeities.
Pagal Austino Wrighto romaną T. Fordo režisuotas filmas „Naktiniai gyvuliai“ Venecijos kino festivalyje laimėjo Didįjį žiuri prizą. (N-16)
Geriausio antraplanio aktoriaus (Michaelas Shannonas) nominacija.

Kiti filmai dabar

Veiksmo, animacija, šeimos, JAV, 2019
Animacija, nuotykių, šeimos, JAV, 2019
Komedija, Animacija, Nuotykių, Šeimos
Komedija, Nuotykių, Šeimos

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai