Komivojažierius

Žanras
Drama
Šalis
Iranas, Prancūzija
Metai
2017
Vaidina
Shahab Hosseini, Taraneh Alidoosti
Režisierius
Asghar Farhadi
Scenarijaus autorius
Asghar Farhadi
Laikas
2h 05min
Amžiaus apribojimai
N13
Pamatai namo, kuriame gyvena Emadas ir Rana, susilpnėja dėl statybos darbų, tad pora priversta išsikraustyti. Jie priima pasiūlymą apsigyventi laisvame draugo būste. Tačiau bėda viena nevaikšto: Rana į butą įsileidžia buvusios gyventojos ieškantį nepažįstamąjį, kuris ją sužeidžia. Negavęs iš Ranos atsakymo, kas tiksliai atsitiko, Emadas imasi savarankiškai ieškoti skriaudėjo. 
„Komivojažierius“ – opius etinius klausimus keliantis garsaus Irano režisieriaus darbas, kupinas buitinei dramai nebūdingos hičkokiškos įtampos.
Kanų kino festivalyje įvertinti filmo scenarijus ir pagrindinis aktorius. (N-13)
(iš „Scanoramos“ katalogo)
Geriausio užsienio filmo nominacija.

Kiti filmai dabar

Veiksmo, animacija, šeimos, JAV, 2019
Komedija, Animacija, Nuotykių, Šeimos
Komedija, Nuotykių, Šeimos
Veiksmo, Nuotykių

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai