Vilniaus sporto festivalyje ne tik bus gausu sporto pramogų bei turnyrų, bet ir motyvuojančių, sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą skatinančių pranešimų.
Žymus sportininkai, treneriai, sporto ir sveikos gyvensenos specialistai dalinsis patirtimi SPORTO IR SVEIKATINGUMO KONFERENCIJOJE “ACTIVE TRAINING”

KUR, KADA? Konferencija vyks spalio 14-15 dienomis, Lietuvos parodų ir kongreso centre ,,LITEXPO", konferencijos centro 5.3 salėje.

Sporto ir sveikatingumo pranešimus ir diskusijas pristato ActiveTraining mokykla.

KAM?
• PROFESIONALAMS IR PRAKTIKAMS #Specialistams
(Specialistams, instruktoriams, asmeniniams treneriams, visuomenės sveikatos specialistams, profesionalams ir praktikams, kūno kultūros mokytojams, pedagogams)

• BESIDOMINTIEMS SVEIKA IR AKTYVIA GYVENSENA #Smalsuoliams
(Specialistų paskaitos, patarimai, tikra tiesa ir motyvuojančios istorijos)

• MANO ŠEIMAI #ManoŠeimai
(Specialistų patarimai ir konsultacijos)

Konferenciją moderuos sporto žurnalistas, televizijos laidų vedėjas – Martas Kalendra

Konferencijoje pranešimus skaitys ir diskutuos sporto ir sveikatingumo srityje pripažintos asmenybės, specialistai, stipriausi savo sričių profesionalai:

1. Dr. Simona Pajaujienė: ,,Ar gali sveika gyvensena ir kūno tobulinimas tapti sveikatos sutrikimu?” (Ortoreksija ir kitos kūno vaizdo problemos).

2. Dr. Aurimas Mačiukas: ,,Kodėl turim treniruoti judesius, o ne raumenis” (Kaip sportuoti, kad turėtume patogų ir funkciolanų kūną?).

3. ACE lektorius, asmeninis treneris Marius Bulbovas: ,,Sėdinčio žmogaus kūnas ir kaip su juo elgtis” (Sėdėjimas veda prie kūno disbalanso, bus pateikti sprendimai kaip to išvengti).

4. ACE lektorius, asmeninis treneris Andrius Kalvaitis: ,,Kaip sėkmingai nupirkti asmeninį trenerį” (Ką ir kaip reiktų pasitikrinti, norint neapsigauti ir gauti kokybišką asmeninės treniruotės paslaugą).

5. LSU doktorantas Artūras Sujeta, mitybos specialistas: ,,Mitybos strategijos sportuojant” (Kaip maitintis pasirinkus tam tikrą sportą šaką).

6. Prof. Dr. Albertas Skurvydas: ,,Fizinis aktyvumas – universalus vaistas nuo 56 lėtinių ligų” (Kaip reikia judėti dienos eigoje, kad išlaikyti gerą sveikatą ir energiją ilgus metus).

7. Gyd. Kęstutis Linkus: ,,Sportinių traumų prevencijos ABC”.

8. Dr. Jonas Girskis, J. Girskio stuburo gydymo ir studijų centras: ,,Ar tikrai visi judesiai gydo? Grąžink kūnui skolą tikslingu judesiu!"

9. Ultra ilgų distancijų bėgikas Vaidas Žlabys: ,,Bėgikas irgi žmogus. Kaip išmokti džiaugtis ir mėgautis bėgimu?”

10. Panelinės diskusijos: ,,Protingas tinkamų sveikatingumo programų asmeninis pasirinkimas visai šeimai". Diskusijoje dalyvauja Active Training ambasadoriai ir laisvalaikio centro šeimai atstovai (klubų, būrelių vadovai).

11. Panelinės diskusijos: ,,Asmeninio trenerio kompetencijos, rolė, atsakomybės“ (specialistų ir plačios visuomenės sekcijoms). Diskusijoje dalyvauja Active Training ambasadoriai.

Tiksli dviejų dienų programa jau netrukus.

Bilietai: www.bilietai.lt

Konferencijos organizatoriai: ActiveTraining, Vši"Sveikas miestas", Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO.

Draugai: Druskininkų Hermis, Delfi.lt, Tamo.lt, 
Power Hit radio, sportas.info, "Laisvalaikis" su "Respublika".