Povaizdis

Žanras
Biografinė drama
Šalis
Lenkija
Metai
2017
Vaidina
Boguslaw Linda, Aleksandra Justa, Bronislawa Zamachowska, Zofia Wichlacz
Režisierius
Andrzej Wajda
Scenarijaus autorius
Andrzej Wajda, Andrzej Mularczyk
Laikas
1h 38min
Amžiaus apribojimai
N13
Władysławas Strzemińskis, lenkų tapytojas avangardistas, už stalinistinei meno politikai prieštaraujančias idėjas netenka dėstytojo vietos Lodzės meno akademijoje ir yra išbraukiamas iš Menininkų sąjungos sąrašų – tai reiškia, kad jam nebeteikiami maisto kuponai. Iš jo atimamos galimybės dirbti, jis net nepajėgia įsigyti dažų. Su studentų ir anksti subrendusios dukters pagalba jis bando kovoti už teisę kurti ir būti. 
Šis biografinis filmas apie lenkų menininko, meno teoretiko gyvenimą, paženklintą sovietų represijų, sukrečia žmogiškumu ir jautrumu. (N-13)

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai