Diksilendas

Žanras
Dokumentika
Šalis
Ukraina, Latvija, Vokietija
Vaidina
Roman Bondarčiuk
Metai
2017
Režisierius
Roman Bondarčiuk
Laikas
1 val 00 min

Pietinėje Ukrainoje, Juodosios jūros pakrantėje, Chersono mieste džiazo grupės „Diksilendas“ vaikai daugiausia laiko praleidžia su muzikos instrumentais rankose. Įvairiausiais pučiamaisiais grojanti mažoji Polina gastrolėse net užsidirba pinigų iš Italijos gatvių praeivių. Vaikus muzika užbūręs ilgametis orkestro vadovas Semionas Nikolajevičius iki paskutinės gyvenimo akimirkos nuoširdžiai jaudinasi dėl kiekvieno mokinio. O jaunieji muzikantai savo globėjo neapleidžia ir ligos patale. Šis filmas – ne tik „Diksilendo“ istorija, bet ir šviesus pasakojimas apie pedagoginį talentą bei stulbinančią muzikos galią. (N-7)

Kiti filmai dabar

Veiksmo, Trileris
Drama, Fantastinis, Šeimos
Veiksmo, Drama, Trileris
Komedija, Šeimos
Animacija, Nuotykių, Šeimos

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Filtrai