Saulės miestas

Žanras
Dokumentika
Šalis
Gruzija, JAV, Kataras, Olandija
Vaidina
Rati Oneli
Metai
2017
Režisierius
Rati Oneli
Laikas
1 val 44 min

Tai kinematografinė klajonė po vaiduoklišką šachtų miestelį Čiatura Gruzijoje. Sovietmečiu šiose kasyklose buvo išgaunama 50 % pasaulio mangano. Šiandien Čiatura skendi užmarštyje. Ilgi filmo kadrai perteikia sustingusį laiką, tačiau žmonių gyvenimas čia nesustojo. Grįžęs iš požeminio pasaulio, šachtose dirbantis aktorius teatrui tegali skirti vėlyvą vakarą. Repeticijos teatre jį sugrąžina į gyvenimą. Muzikos mokytojas puoselėja geresnės ateities viltį. Miestelio kvėpavimą palaiko ir vienodu tempu bėgančios dvi jaunos atletės, besiruošiančios čempionatui. Nors iš pirmo žvilgsnio atrodytų, kad Saulės miestas užgesęs, ir viršuje, ir požemiuose žmonės dainuoja bei dalijasi maistu. (N-13)

Kiti filmai dabar

Veiksmo, Trileris
Drama, Fantastinis, Šeimos
Veiksmo, Drama, Trileris
Komedija, Šeimos
Animacija, Nuotykių, Šeimos
Drama

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai