Režisierius: Aušra Pukelytė

Trukmė: 1 val. 30 min.

Nuo 2017 m. rugsėjo 13 d. Edukacinis projektas „Pabėgimas iš teatro“ – tai aktorės Aušros Pukelytės orientacinis žaidimas–spektaklis, skirtas vyresnių klasių moksleiviams ir suaugusiems.

BILIETAI PARDUODAMI TIK TEATRO KASOJE.

SVARBI INFORMACIJA DALYVIAMS: DALIS RENGINIO VYKSTA LAUKE. RENGINIO METU GRUPĖ BUS PADALINTA Į TRIS KOMANDAS. KIEKVIENAI KOMANDAI SVARBU TURĖTI VIENĄ MOBILŲ TELEFONĄ SU OPERACINE SISTEMA „ANDROID“. RENGINIO METU TELEFONUI REIKĖS NAUDOTI MOB. INTERNETĄ. 

Edukacinis projektas „Pabėgimas iš teatro“ – tai aktorės Aušros Pukelytės orientacinis žaidimas–spektaklis, skirtas vyresnių klasių moksleiviams ir suaugusiems. Jo dalyviams bus pasiūlyta atlikti įvairias su Jaunimo teatro veikla ir miesto istorija susijusias užduotis keliaujant senamiesčio gatvelėmis. Pastabumą ir kūrybinį mąstymą skatinančiam projektui  vadovaus trys Jaunimo teatro aktoriai: A. Pukelytė, Lukas Petrauskas ir Simonas Storpirštis. Jie padės išsisukti iš keblių situacijų arba, priešingai, trukdys rasti teisingus sprendimus. Žaidimą vainikuos trumpi teatriniai pasirodymai.