Eksperimentinis spektaklis – liudijimas „Samurajaus knyga“ – naujas menininkų sindikato „Bad Rabbits“, kurio ideologiniu vedliu laikomas garsus režisierius Agnius Jankevičius, darbas. Jis remiasi sąsiuviniu – dokumentu, ir pasakoja apie Tomą Lašą – pirmą Samurajų Lietuvos istorijoje.

Apie jo kelią Ypatingosios dienos link, kada jis sutiks savąjį Šeimininką, nes tikras Samurajus be Šeimininko tėra tik šuo. Sindikato „Bad Rabbits“ nariams pavyko rasti Tomo Lašo tėvus. Berniuko tėvai papasakojo, kad kartą, jų sūnus parsinešė į namus knyga „Hagakure .

Slaptoji samurajų knyga“. Ilgainiui jis ėmė taikyti knygos išmintį kasdieniame gyvenime, žinoma, savaip interpretuodamas. Dar po kiek laiko Tomas Lašas išsikėlė sau tikslą – susitikti su Šeimininku, nes, pasak jo, tikras Samurajus privalo stoti akistaton su savo Šeimininku idant patirtų išmintį. Spektaklį–liudijimą „Samurajaus knyga“ papildžius Tomo Lašo tėvų pastebėjimais, gerokai prasiplečia tiek paties Tomo, tiek jo aplinkos, tiek visos istorijos kontekstas ir iškyla esminis klausimas: kas yra tas Šeimininkas? (Iš pjesės – liudijimo „Samurajaus knyga“) Tomas Lašas sustoja, apsisuka ir žiūri į nueitą kelią. Jis nori nusišypsoti, bet neleidžia sau to padaryti. Nes jei leidi sau tai, gali leisti ir dar ką nors. Ir paskui, jau bus sunku susivokti, kas tu ir ką tu darai. Ką tu turi padaryti, nes tik iki galo atlikus reikalą tampi išmintingu. O išmintis yra tai, kada kiti į tave žiūri ir nesupranta, ką tu gali. Idėja, režisūra, vaidyba, vaizdas, garsas ir visa kita – plataus meninio profilio sindikatas „Bad Rabbits