EYE'stė la'SEE'tė (Aistė Lasytė) – Lietuvos publikai puikiai pažįstama, matyta ir girdėta teatro bei muzikos scenoje, o kaip kam ir per televizorių, kurį laiką buvusi labai garsi, o dabar tiesiog vis dar garsi (ir garsiai) moteris.

Pavasarį atlikėja pristatė savo naują solinę (arba, kaip pasakytų pati Aistė, nuosavą) koncertinę programą "etape", kurioje girdėjosi elektroniškai poetiška (arba, kaip pasakytų pati Aistė, elektronsintetizuota pusiau poetikos) kūryba. Autoriniai tekstai ir melodijos atspindi Aistės pasaulio supratimą ir nesusipratimą.

Pavasarį ji startavo su savo nauja soline (arba, kaip pasakytų pati Aistė, nuosava) koncertine programa "etape", kurioje girdėjosi elektroniškai poetiška (arba, kaip pasakytų pati Aistė, elektronsintetizuota pusiau poetikos) kūryba. Autoriniai tekstai ir melodijos atspindi Aistės pasaulio supratimą ir nesusipratimą.

Šįkart Aistė rengia koncertą savo 30-mečio proga: "Nusprendžiau per šį gimtadienį daryti tai, ką noriu daryti, o noriu to, ką ir darysiu".

Girdėsis dainos, kažkam jau girdėtos "etape",o kažkam negirdėtos, kažkam įdomu, o kažkas neateis. Panašiai, kaip vienoje Aistės dainoje "...kažkam viso gero, o kažkam nieko blogo..." . Todėl viskas bus...nesvarbu...svarbu, kad bus. Ir kad su jumis, maloningieji žmonės. Tad SURIMTĖJAM! 30!

Bilietus galite įsigyti "Perone" koncerto dieną arba susisiekę el. paštu: [email protected]

Kur? Peronas, Geležinkelio g. 6

Kada? Trečiadienį, 20:00