Tonis Erdmanas

Žanras
Komiška drama
Šalis
Vokietija, Austrija
Metai
2017
Vaidina
Peter Simonischek, Sandra Hüller, Michael Wittenborn, Vlad Ivanov
Režisierius
Maren Ade
Scenarijaus autorius
Maren Ade
Biudžetas
€3,000,000
Laikas
2h 42min

65-erių ekscentriškas patrakėlis muzikos mokytojas Vinfrydas leidžia dienas kartu su savo senu šunimi. Dukra Inesa – jo priešingybė, keliaujanti po pasaulį verslininkė. Tėvas ir dukra matosi retai. Tačiau nugaišus šuniui, Vinfrydas išdygsta dukrai prieš akis Bukarešte. Inesa išsisukinėja nuo bendravimo su tėvu, tačiau šis nepasiduoda: prisigalvoja įvairiausių būdų susitikti. Prisistato tai Vokietijos ambasadoriumi, tai konsultantu Toniu Erdmanu. 

Šiemet Kanų kino festivalyje režisierė M. Ade pelnė FIPRESCI prizą. Filmas buvo gausiai apdovanotas ir Europos kino akademijos. (N-16)

Geriausio užsienio filmo nominacija.

 

Kiti filmai dabar

Veiksmo, animacija, šeimos, JAV, 2019
Animacija, nuotykių, šeimos, JAV, 2019
Komedija, Animacija, Nuotykių, Šeimos
Komedija, Nuotykių, Šeimos

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai