Vaida Žūsinaitė sportinę karjerą pradėjo 2005 metais ir iškart pasuko į vidutinių ir ilgų nuotolių bėgimą, todėl, kad kaip pati sako turi “kentėjimo geną”.

2014 metais Vilniuje ji nubėgo pirmąjį maratoną, iškart įvykdydama Pasaulio čempionato normatyvą bei pagerindama moterų trasos rekordą (2:43,13). 2015 metai Hanoverio maratone daugiau nei 5 minutėmis pagerino savo asmeninį rekordą (2:37,59), įvykdė Rio olimpinių žaidynių normatyvą ir iškovojo teisę dalyvauti Pasaulio čempionate Pekine, bet deja dėl traumos jame negalėjo startuoti. 2016 metais Vaida sugrįžo “su trenksmu” ir Hanoverio maratone dar kartą daugiau nei 5 minutėmis pagerino savo asmeninį rezultatą (2:32,50). Tais pačiais metais Rio olimpinėse žaidynėse ji finišavo 38 vietoje, 2017 metais Pasaulio čempionate - 45.

2014 metais Vaida pradėjo dirbti trenere. Per savo daugiau kaip dvylikos metų karjerą ji yra išbandžiusi įvairias rungtis ir sukaupusi daug patirties ruošiantis vidutiniams ir ilgiems nuotoliams. “Žinau ką reiškia kentėti, ką reiškia persitreniruoti ir stoti į startą jaučiantis "išgręžtu skuduru", žinau ką reiškia bėgti kai jau nebesupranti kur skauda. Dėl šių priežasčių vesdama treniruotes noriu, kad žmogus į kiekvieną treniruotę ateitų su noru ir šypsena veide, o ne skausmo perkreiptu veidu. Noriu, kad žmogus atradęs bėgimą kaip savo hobį, neprarastų to malonumų nuo per didelių krūvių. Žmogus bėgiodamas turi stiprėti, o ne save laužyti”, - sako trenerė.

Jeigu tau patinka bėgimas ir nori nubėgti pirmuosius 5km, o gal esi pažengęs bėgikas ir nori tobulinti savo techniką, didinti treniruotumą, ar tiesiog nori aktyviai praleisti laiką smagioje kompanijoje - esi maloniai laukiamas Vaidos Žūsinaitės grupėje! 

Daugiau informacijos: www.zusinaite.lt