Pelenų sanatorija

Žanras
Drama
Šalis
Latvija, Lietuva
Metai
2017
Vaidina
Ulrich Matthes, Agnese Cīrule, Dmitrijs Jaldovs, Leonīds Lencs, Toms Liepājnieks, Pēteris Liepiņš
Režisierius
Dāvis Sīmanis
Scenarijaus autorius
Tabita Rudzate, Davis Simanis Jr.
Biudžetas
€400,000
Laikas
1h 40min
Paskutiniai Pirmojo pasaulinio karo metai. Išsekęs vokiečių karo gydytojas Ulrichas siunčiamas patikrinti nuošalią sanatoriją, skirtą karo metu psichiškai traumuotiems ligoniams. Jis susiduria su keistu pasauliu, kur realybė panašesnė į fikciją, ir jo šaltam racionaliam protui nėra lengva tai priimti. Bevaisės pastangos pertvarkyti šią vietą ir netikėtas prisirišimas prie paslaptingo sulaukėjusio berniuko iš aplinkinių miškų veda Ulrichą savo tikrojo „aš“ atradimo keliu. 
2016 m. Tarptautiniame Rygos kino festivalyje filmas pelnė pagrindinį prizą. (N-16)

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai