Aš žudikas

Žanras
Psichologinis trileris
Šalis
Lenkija
Vaidina
Mirosław Haniszewski, Arkadiusz Jakubik, Agata Kulesza, Magdalena Popławska
Metai
2016
Režisierius
Maciej Pieprzyca
Laikas
1 val 57 min

Su ypatingu dėmesiu detalėms sukurtas detektyvas pagal tikrus XX a. 8 dešimtmečio įvykius. Jaunas milicijos leitenantas Januszas Jasińskis sulaukia kartą gyvenime pasitaikančios galimybės ir paskiriamas vadovauti tyrimų grupei, bandančiai sugauti serijinį moterų žudiką, žinomą kaip „vampyrą iš Zaglembės“.

Pieprzycos trileryje įtampa išlieka nuo filmo pradžios iki paskutinių kadrų, meistriškai persipinant nusikaltimo nuojautai ir nelinksmam to meto kasdienybės humorui. Ypač preciziškai filme atkurtos anuometinės Lenkijos gyvenimo realijos, puiki tiek jaunų, tiek jau pripažintų lenkų aktorių vaidyba. Filmas be kitų apdovanojimų yra pelnęs Gdynės kino festivalio „Sidabrinius liūtus“.

Kiti filmai dabar

Drama, Animacija, Nuotykių
Animacija, Nuotykių, Šeimos
Komedija, Veiksmo, Animacija
Animacija, Nuotykių
Komedija, Animacija, Nuotykių, Šeimos
Komedija, Nuotykių, Šeimos

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai