Mūsų pasaulis

Žanras
Drama
Šalis
Pietų Korėja
Vaidina
Soo-In Choi , Lee Seung-Yeon
Metai
2016
Režisierius
Ga-eun Yoon
Laikas
1 val 35 min

Tais žmogaus gyvenimo metais, kai draugai reiškia daugiau nei mamos, dešimtmetė San mokykloje jaučiasi atstumta ir nepritapusi. Per vasaros atostogas ji susipažįsta su neseniai į miestą atsikrausčiusia Ija. Kartu vaikštinėdamos po rajoną, žaisdamos viena kitos namuose, saugodamos viena kitos paslaptis mergaitės tampa geriausiomis draugėmis. Tačiau prasidėjus naujiems mokslo metams, Ija pastebi, kad San mieliau bendrauja su kitais klasės vaikais. Ija stengiasi pritapti prie „kiečiausių“ klasės vaikų ir pradeda tolti nuo San. Buvusi brangi mergaičių draugystė tampa stipriu išbandymu…

Kiti filmai dabar

Animacija, nuotykių, šeimos, JAV, 2019
Komedija, Animacija, Nuotykių, Šeimos
Veiksmo, Nuotykių
Drama, Istorinis

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Filtrai