Laikas mirti

Žanras
Drama
Šalis
Lenkija
Vaidina
Szaflarska, Krzysztof Globisz, Patrycja Szewczyk, Kamil Bitau, Robert Tomaszewski
Metai
2007
Režisierius
Dorota Kędzierzawska
Laikas
1 val 43 min

Kitaip nei galėtų pasirodyti iš pavadinimo, tai filmas apie meilę gyvenimui, aistrą, gyvenimo džiaugsmą, dažnai priklausantį tik nuo mūsų pačių, nors kartais to neįžvelgiame. Poetinė ir sąmojinga istorija apie gyvybingą senolę, kadaise ištaigingos, o dabar griūvančios vilos savininkę, kuri ironiškai šypsodamasi susitaiko su tikrove, praeitimi ir vienatve. Ypatingas humoro jausmas, nukreiptas į save ir pasaulį, padeda jai surasti savyje jėgų daugybėje netikėtų situacijų.

Puiki Danutos Szaflarskos vaidyba, įvertinta pagrindiniu 2007 m. Gdynės kino festivalio prizu. (N-7)

Kiti filmai dabar

Veiksmo, Trileris
Drama, Fantastinis, Šeimos
Veiksmo, Drama, Trileris
Komedija, Šeimos
Animacija, Nuotykių, Šeimos

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Filtrai