Kitas pasaulis

Žanras
Drama
Šalis
Lenkija
Vaidina
Dorota Kędzierzawska
Metai
2017
Režisierius
Dorota Kędzierzawska
Laikas
1 val 37 min

Vadovė po pasaulį, kuris pamažu tampa istorija, yra garsi kino ir teatro aktorė Danuta Szaflarska. Pasakojimas apie Lenkiją ir Varšuvą simboliškai trunka 97 minutes, mat filmo sukūrimo metais būtent tokio amžiaus buvo aktorė.

Taupią filmo formą ir meistrišką operatoriaus Arthuro Reinharto darbą papildo archyvinės nuotraukos iš aktorės archyvo ir kadrai iš filmų, kuriuose ji vaidino. Juosta žavi natūraliu, spalvingu ir nepaprastai įtraukiančiu aktorės pasakojimu, persunktu išminties ir humoro. Szaflarskos pasaulis – tai kelių lenkų kartų gyvenimo iliustracija. (N-7) Po filmo vyks susitikimas su filmo autoriais, Danutos Szaflarskos bičiuliais – režisiere Dorota Kędzierzawska ir operatoriumi Arthuru Reinhartu.

Kiti filmai dabar

Drama, Animacija, Nuotykių
Animacija, Nuotykių, Šeimos
Veiksmo, Animacija, Nuotykių
Komedija, Animacija, Nuotykių, Šeimos

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Filtrai