Faustina - 1994, Lenkija. Kino filmų repertuaras | Filmų anonsai Vilniaus

Žanras
Biografinis filmas
Šalis
Lenkija
Vaidina
Dorota Segda, Danuta Szaflarska, Mirosława Dubrawska, Anna Milewska, Stanisława Celińska
Metai
1994
Režisierius
Jerzy Łukaszewicz
Laikas
1 val 13 min

Pasakojimas apie didžiausią šiuolaikinio krikščioniškojo pasaulio vizionierę Faustyną Kowalską. Paprastai vienuolei apsireiškia Jėzus Kristus ir moko ją apie savo gailestingumą, tačiau didžioji dalis aplinkos vienuole netiki.

Svarbus vaidmuo sesers Faustinos gyvenime teko Vilniui, kur ji sutiko savo nuodėmklausį ir dvasinį vadovą kunigą Michałą Sopoczką. Vilniuje pagal Faustinos vizijas buvo nutapytas pirmasis Gailestingojo Jėzaus paveikslas. Filmas – tai poetinis pasakojimas apie šventąją, kurios regėjimai davė pradžią Dievo gailestingumo kultui, šiandien paplitusiam Katalikų bažnyčioje visame pasaulyje. (N-7)

Įvertinkite pirmas
(0 balsų)
Įvertinimų nėra
Rekomendacijų nėra
Autorizuokitės ,
kad įvertinti ir rekomenduoti

Kiti filmai dabar

Animacija, Nuotykių, Šeimos
Veiksmo, Animacija, Nuotykių
Drama, Karinis
Komedija, Drama, Karinis
Komedija, Veiksmo, Nuotykių
Komedija, Nuotykių, Šeimos

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai