Liepsnojanti jūra

Žanras
Dokumentika, biografij
Šalis
Italija
Metai
2017
Vaidina
Dokumentika
Režisierius
Gianfranco Rosi
Scenarijaus autorius
Gianfranco Rosi, Carla Cattani
Laikas
1h 48min
Samueliui dvylika. Jis gyvena Viduržemio jūros saloje. Kaip ir daugeliui jo bendraamžių, Samueliui ne visada patinka lankyti mokyklą. Jis mieliau kopia pakrantės uolomis, žaidžia su laidyne ir slampinėja po uostą. Tačiau jo sala skiriasi nuo kitų. Jau daugelį metų mažomis, nušiurusiomis valtimis ją bando pasiekti tūkstančiai vaikų, moterų ir vyrų iš Afrikos bei Vidurio Rytų. Ši sala – tai Lampedūza, tapusi migrantų vilčių, skausmo ir geresnio gyvenimo paieškų simboliu. Šie žmonės trokšta taikos, laisvės ir laimės, tačiau dažniausiai krantą pasiekia jau nebegyvi. Lampedūzos gyventojai yra didžiausios šių dienų humanitarinės tragedijos liudininkai. 
Viename įsimintiniausių filmų apie migracijos krizę išvysite unikalių kadrų su gelbėjimo brigadomis, skaičiuojančiomis žuvusiųjų kūnus, naujo gyvenimo Europoje laukiančiais laimingaisiais ir Lampedūzos gyventojų kasdienybe.
Filmas 2016 m. Berlyno kino festivalyje pelnė „Auksinį lokį“ ir buvo išrinktas geriausiu Europos dokumentiniu filmu. (N-13)
Geriausio dokumentinio filmo nominacija.

Kiti filmai dabar

Animacija, nuotykių, šeimos, JAV, 2019
Komedija, Drama, Nuotykių, Šeimos
Veiksmo, Nuotykių
Drama, Kriminalinis, Biografinis

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Filtrai