Uždraustos dainos

Žanras
Muzikinis, karinis filmas
Šalis
Lenkija
Vaidina
Danuta Szaflarska, Jerzy Duszyński, Janina Ordężanka, Jan Świderski, Jan Kurnakowicz
Metai
2017
Režisierius
Leonard Buczkowski
Laikas
1 val 37 min

Pirmasis po karo sukurtas lenkų filmas – apie vokiečių okupacijos metus Varšuvoje. Istorijos pasakotojas – muzikantas Romanas Tokarskis dalinasi savo išgyvenimais su jaunu kareiviu. Orkestro, kuriame grojo muzikantas, istorija persipina su pasipriešinimo judėjimu, Varšuvos sukilimu bei kasdiene kova už būvį. Greta muzikantų lygiateisės filmo herojės yra okupacijos metų dainos – patriotinės, linksmos, satyrinės, kėlusios varšuviečių dvasią ir padėjusios ištverti iki išlaisvinimo. Danutos Szaflarskos debiutas kine. (N-7)

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai