Meilės menas

Žanras
Biografinė drama
Šalis
Lenkija
Vaidina
Magdalena Boczarska, Eryk Lubos, Justyna Wasilewska, Piotr Adamczyk, Jaśmina Polak
Metai
2017
Režisierius
Maria Sadowska
Laikas
2 val 00 min

Filmas apie lenkų seksologijos pradininkę dr. Michaliną Wisłocką, kurios XX a. 8 dešimtmetyje išleista pirmoji knyga šia tema „Meilės menas“ („Sztuka kochania“) sulaukė nepaprasto populiarumo. Lenkijoje parduota per 7 milijonus knygos egzempliorių, neskaičiuojant piratinių kopijų.

Kad išleistų knygą, Wisłocka turėjo nueiti ilgą kelią besigrumdama su nenuoširdžių konservatyvių tuometinės Lenkijos viešosios nuomonės formuotojų, išskirtinai vyrų, pasipriešinimu. Lenkijos valdžia, bažnyčia ir nemaža dalis gydytojų nepritarė ambicingos gydytojos siekiams seksualiai šviesti visuomenę. „Meilės menas“ – žiūrimiausias 2016 m. filmas Lenkijoje. (N-16)

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Filtrai