Konvojus - 2016, Lenkija. Kino filmų repertuaras | Filmų anonsai Vilniaus

Žanras
Detektyvas
Šalis
Lenkija
Vaidina
Robert Więckiewicz, Janusz Gajos, Przemysław Bluszcz, Łukasz Simlat, Ireneusz Czop
Metai
2016
Režisierius
Maciej Żak
Laikas
1 val 31 min

Tardymo izoliatoriaus direktorius Nowackis suranda nuo pasaulio besislapstantį seržantą Zawadą. Patyręs pareigūnas grįžta į žaidimą su nauja užduotimi – vadovauti konvojui, nugabensiančiam į psichiatrijos ligoninę nepaprastai pavojingą kalinį. Paaiškėja, kad vienas iš konvojaus sargybinių–direktoriaus žentas Feliksas. Operacijai prasidėjus Nowackis supranta praradęs konvojaus kontrolę ir leidžiasi į lenktynes, kad atskleistų, o gal nuslėptų jam nepatogią tiesą. Panašu, kad teisingumą čia kiekvienas supranta savaip. Įtempto siužeto filme paliečiamos ir psichologinės bei etinės problemos. Kas yra gėris, o kas blogis? Kur yra teisingumas? (N-16)

Įvertinkite pirmas
(0 balsų)
Įvertinimų nėra
Rekomendacijų nėra
Autorizuokitės ,
kad įvertinti ir rekomenduoti

Kiti filmai dabar

Animacija, Nuotykių, Šeimos
Veiksmo, Animacija, Nuotykių
Drama, Karinis
Komedija, Drama, Karinis
Komedija, Veiksmo, Nuotykių
Komedija, Nuotykių, Šeimos

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai