Pamišėlis Pjero

Žanras
Drama
Šalis
Prancūzija, Italija
Metai
2017
Vaidina
Jean-Paul Belmondo, Anna Karina, Graziella Galvani
Režisierius
Jean-Luc Godard
Scenarijaus autorius
Jean-Luc Godard
Biudžetas
$300,000
Laikas
1h 50min

Vedęs turtingą italę Ferdinandas nuolat turi lankytis buržua vakarėliuose. Vyrukas nuobodžiauja, tačiau yra per tingus ką nors keisti. Vieną vakarą grįžęs anksčiau jis išsikalba su jų vaikus prižiūrinčia Mariana. Pajutę bendrystę jie viską meta ir išvažiuoja ieškoti laisvės. Netrukus porelė susiduria su mafija, kuriai priklauso Mariana. Nužudžiusi vieną jos narių, ji sprunka su Ferdinandu mafijos automobiliu, kurio bagažinėje guli lagaminas su pinigais. Tačiau mėtant pėdas automobilį tenka padegti. Supleška ir ten likę pinigai. Po neilgos pauzės negyvenamoje saloje Ferdinando ir Marianos kelionė, pilna romantinių išgyvenimų, išdavysčių bei mirčių, tęsiasi.
Nors filmas kurtas pagal Lionelio White’o romaną „Manija“ („Obsession“), kriminalinis siužetas režisieriui tebuvo fonas atskleidžiant buržuazinės visuomenės krizę. Filmo pavadinimas – užuomina ne tik į klasikinį liūdnąjį įsimylėjėlį Pjero, bet ir į 4 dešimtmetyje Prancūzijoje siautėjusį gangsterį, kurio pravardė Pamišėlis Pjero prancūzams kėlė tokią baimę, kad net buvo uždrausta minėti.
J.-L. Godard’o filme nėra nieko atsitiktinio. Net ir spalvos: viename kadre dominuojančios mėlyna, raudona ir balta – nuoroda į Prancūzijos vėliavą. Pastebimos ir menininkų Nicolas de Staëlio, Roy’aus Lichtensteino, Andy Warholo įtakos. (N-16)

Įvertinimų nėra
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti filmai dabar

Komedija, animacija, nuotykių, Kanada, 2019
Komedija, Drama, Nuotykių, Šeimos
Drama, Trileris, Kriminalinis
Drama, Romantinis, Biografinis

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai