Bodo

Žanras
Biografinė drama
Šalis
Lenkija
Vaidina
Tomasz Schuchardt Roma Gąsiorowska Patricia Kazadi Anna Pijanowska Agnieszka Wosińska Mariusz Bonaszewski Wojciech Solarz Maja Hirsch
Metai
2017
Režisierius
Michał Kwieciński
Laikas
1 val 47 min

Eugeniusz Bodo buvo vienas populiariausių tarpukario dvidešimtmečio lenkų kino, teatro ir kabareto aktorių. Jo spalvinga, paslaptinga ir tragiška biografija galėtų tapti pagrindu ne vienam vaidybiniam filmui.

Pilnas aprašymas Aktorius, režisierius ir kino prodiuseris buvo reviu teatrų žvaigždė ir neprilygstamas kino vaidmenų bei dainų, kurios yra dainuojamos iki šiol, interpretatorius. Didžiausia filmo atrakcija – ekrane atgimstantys įdomiausi ano meto Lenkijos bohemos atstovai bei teatro spektaklių ir filmų, linksminusių lenkų publiką ne vieną dešimtmetį, fragmentai. Filmas išsiskiria įspūdinga inscenizacija, ne mažiau verta dėmesio scenografija, kostiumais bei operatoriaus darbu. Filmas lenkų k. su lietuviškais ir angliškais titrais

Kiti filmai dabar

Veiksmo, Trileris
Drama, Fantastinis, Šeimos
Veiksmo, Drama, Trileris
Komedija, Šeimos
Animacija, Nuotykių, Šeimos

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Filtrai