Silpnoji lytis

Žanras
Komedija
Šalis
Lenkija
Vaidina
Olga Bołądź Piotr Adamczyk Marieta Żukowska Marcin Korcz Katarzyna Figura Piotr Głowacki Marian Dziedziel Krzysztof Lang
Metai
2017
Režisierius
Krzysztof Lang
Laikas
1 val 39 min

Zoška – daili išsilavinusi mergina, žinanti, ko nori iš gyvenimo. Pilnas aprašymas Mažą gimtąjį miestelį ji iškeitė į Varšuvą, kur sėkmingai kopia karjeros laiptais tarptautinėje korporacijoje.

Tačiau netikėtai iškyla problema ir Zoška praranda darbą. „Silpnoji lytis“ šiaip ne taip sutelkia jėgas ir imasi kurpti planą, kaip atkeršyti buvusiam šefui, tuo pat metu ieško meilės, draugystės ir naujo darbo. Filme vaizdingai, lengvai ir su humoru pasakojama apie šiuolaikinių metropolijų kontrastus bei apie korporacijose įkalintų jaunų žmonių vienatvę.

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai