Už mėlynų durų

Žanras
Animacija
Šalis
Lenkija
Vaidina
Adam Wojtyszko, Magdalena Nieć, Karol Stachowicz
Metai
2017
Režisierius
Mariusz Palej
Laikas
1 val 23 min

Filmas kviečia žiūrovus į nepaprastą kelionę. Pilnas aprašymas Joje bus visko, kas patinka vaikams: įdomių herojų, paslaptingų būtybių ir naujų draugų – įvairiaspalvių stebuklingų paukščių. Tai istorija apie tai, kas vyksta, kai užmerki akis ir užmiegi…

Filme bandoma supažindinti jaunąjį žiūrovą su suaugusiųjų pasaulio problemomis: vienatve, bejėgiškumu susidūrus su tuo, kas neišvengiama, artimųjų ilgesiu. Tai taip pat pasakojimas apie motinos ir vaiko tarpusavio meilės jėgą.

Kiti filmai dabar

Veiksmo, Trileris
Drama, Fantastinis, Šeimos
Veiksmo, Drama, Trileris
Komedija, Šeimos
Animacija, Nuotykių, Šeimos

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai