Už mėlynų durų

Žanras
Animacija
Šalis
Lenkija
Vaidina
Adam Wojtyszko, Magdalena Nieć, Karol Stachowicz
Metai
2017
Režisierius
Mariusz Palej
Laikas
1 val 23 min

Filmas kviečia žiūrovus į nepaprastą kelionę. Pilnas aprašymas Joje bus visko, kas patinka vaikams: įdomių herojų, paslaptingų būtybių ir naujų draugų – įvairiaspalvių stebuklingų paukščių. Tai istorija apie tai, kas vyksta, kai užmerki akis ir užmiegi…

Filme bandoma supažindinti jaunąjį žiūrovą su suaugusiųjų pasaulio problemomis: vienatve, bejėgiškumu susidūrus su tuo, kas neišvengiama, artimųjų ilgesiu. Tai taip pat pasakojimas apie motinos ir vaiko tarpusavio meilės jėgą.

Rekomendacijų nėra
Autorizuokitės ,
kad įvertinti ir rekomenduoti

Kiti filmai dabar

Animacija, Nuotykių, Šeimos
Komedija, Romantinis
Veiksmo, Animacija, Nuotykių
Drama, Karinis
Komedija, Drama, Karinis
Komedija, Veiksmo, Nuotykių

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai