Volta

Žanras
Komedija
Šalis
Lenkija
Vaidina
Olga Bołądź Aleksandra Domańska Tomasz Kot Robert Więckiewicz Antoni Pawlicki Cezary Pazura Mikołaj Roznerski
Metai
2017
Režisierius
Juliusz Machulski
Laikas
1 val 45 min

Didysis komedijos meistro Juliuszo Machulskio sugrįžimas. Pilnas aprašymas Filmo veiksmas rutuliojasi pasakiškais vaizdais užburiančiame Liubline.

Talentingas ir apsukrus detektyvas Bruno Volta aptinka Lenkijos karaliaus Kazimiero I karūnos pėdsakus ir nusitaiko  „sumedžioti“ pelningą laimikį. Tuo pat metu Volta padeda jaunam kandidatui į prezidentus rinkiminėje kampanijoje. Linksmos intrigos žada ne tik puikią pramogą, bet ir visuomenės bei papročių satyrą, pažįstamą iš ankstesnių jau klasika tapusių režisieriaus filmų. Efektą sustiprina Lenkijoje populiarių ir mėgstamų kelių kartų aktorių vaidyba.

Kiti filmai dabar

Veiksmo, Trileris
Drama, Fantastinis, Šeimos
Veiksmo, Drama, Trileris
Komedija, Šeimos
Animacija, Nuotykių, Šeimos

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Skelbimai
2020-09-07
2020-09-08
2020-09-08
Filtrai