Dievo tarnai

Žanras
Kriminalinis
Šalis
Lenkija
Vaidina
Bartłomiej Topa Julia Kijowska Małgorzata Foremniak Adam Woronowicz Krzysztof Stelmaszyk Henryk Talar Andrzej Konopka Zbigniew Stryj
Metai
2017
Režisierius
Mariusz Gawryś
Laikas
1 val 36 min

Skandinaviška maniera sukurtas įtempto veiksmo trileris, praturtintas nuo Dano Browno romano ekranizacijos kine išpopuliarėjusiais Vatikano motyvais. Pilnas aprašymas Filmo veiksmas rutuliojasi Vroclave, kur nuo bažnyčios bokšto nušoka jauna vokietė mergina. Iš pirmo žvilgsnio panašu į savižudybę, tačiau kaip buvo iš tikrųjų?

Bylą kartu tiria lenkų policijos komisaras ir vokietė detektyvė. Filmas išsiskiria dinamišku veiksmu ir paslaptingais Vroclavo vaizdais. Juostoje be kita ko nagrinėjama buvusių specialiųjų tarnybų agentų, vis dar dirbančių valstybinėse institucijose, atsakomybės tema.

Kiti filmai dabar

Drama, Animacija, Nuotykių
Animacija, Nuotykių, Šeimos
Veiksmo, Animacija, Nuotykių
Komedija, Animacija, Nuotykių, Šeimos

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Filtrai