Antono Rumyantsevo kvartetas Lietuvos publikai ne naujiena. Atlikėjai jau spėjo sudrebinti bei nustebinti anšlagu tapusiais koncertais „Nirvana in Jazz“ bei “Queen in Jazz”. Salsos, sambos, bossa novos, svingo sąskambiai, ritmų spalvų šėlsmas, nuostabi ekspresija ir aistringas atlikimas sužavėjo Lietuvos klausytojus.

Roko grupės kūriniai suskambėjo naujai ir originaliai ir, svarbiausia, ne prasčiau nei originalios versijos.

Laikydamiesi postulato “show must go on”, atlikėjai į Lietuvą grįžta su dar daugiau staigmenų ir visus

aukščiausius kokybės standartus pralenkiančia programa “Led Zeppelin in Jazz”. Pasitelkę neįtikėtiną sambos, salsos, bossa novos, svingo ritmų ir spalvų šėlsmą atlikėjai pažada, kad visus nukels į bohemišką rojų, neleis saves stabdyti ir užkariaus net didžiausio skeptiko širdį. Puikūs muzikantai, kurių meistriškumas ir profesionalumas nekelia jokių abejonių, padovanos netikėtą ir prabangų reginį akims ir atgaivą sielai.

Naujas žvilgsnis į roko klasiką jau užkariavo ir kitų šalių muzikos mylėtojus, todėl atlikėjai neabejoja,

kad ir Vilniaus publika dar kartą liks sujaudinta bei sužavėta nauju “Led Zepppelin in Jazz” projektu. Atlikėjai neslepia, jog svetingumu bei geru skoniu pasižymėjusi Vilniaus publika ne tik masina sugrįžti, bet ir verčia dar labiau pasistengti. Anot jų, nesinori nuvilti naujųjų gerbėjų gretų.

Programoje geriausi visų laikų Led Zeppelin kūriniai.

Bilietai: http://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/led-zeppelin-in-jazz-geriausiu-hitu-atlikimas-naujai-220880/