Projekte "Auksinis balsas" sublizgėjęs dainų autorius bei atlikėjas Vidas Bareikis kviečia Šv. Valentino dienos vakarą praleisti, ne laukiant princo ant balto žirgo, o atvykstant į "VB Valenteškę".

Orginaliais pasirodymais ir betarpišku bendravimu garsėjantis atlikėjas vasario 14d. vakarą kviečia praleisti kartu bei įsisukti į muzikiniame klube "Tamstą" užsukamą meilės bei jausmų ratą. Koncerte Vidas Bareikis ne tik pristatys naujausią savo singlą - "Valenteškė" bet ir pažers visą puokštę netikėtumų. Programoje skambės net keletas visiškai naujų- projekto "Auksinis balsas" metu gimusių dainų, o taip pat jau puikiai pažįstamos dainos- "Trys Kanados", "Bradas Pitas", "Babkės".

Šiame koncerte Vidas Bareikis pasirodys visiškai vienas, akomponuodamas sau fortepijonu bei gitara tačiau būtent tokie - "intymūs" koncertai ir pasižymi artimiausiu ir jaukiausi ryšiu su žiūrovais bei kiekvieną kartą susikuriančia unikalia atmosfera.

Kiekvienas "žmogumi orkestru" vadinamo atlikėjo koncertas tai garantuotas geros nuotaikos, energijos ir įkvėpimo šaltinis. Taigi jau dabar galite pradėti ruošti savo "auksines apteškes" ir rezervuoti vietas geriausiose Šv. Valentino dienos šokiuose- "VB Valenteškėje"!