Muzika turi neįtikėtinų galių - tai tam tikra nuotaika, kurią sukuria persipyne garsai ir ritmai. Ji gali pažadinti vaizduotę, priversti kūną judėti ir sukurti unikalią atmosferą. Norime supažindinti jus su muzika, kurią mėgstame.

Paulius Volkovas- Gitara
Paulius Vaicekauskas - Bosas
Jonas Gliaudelis - Mušamieji

Šie trys muzikantai gerai žinomi džiazo ir populiarios muzikos scenoje. Juos vienija Jazz, Hiphop, Gospel muzikos įtaka, kuri atsiskleidžia originaliose kompozicijose bei žinomų kurinių aranžuotėse.

Paulius Volkovas mokytis groti gitara pradėjo savarankiškai, vėliau mokėsi pas Joną Jurkūną, Valdą Grendą. Anksti susidomėjo džiazo muzika. Ypač domėjosi gitaristais Pat Metheny, John Scofield, Kurt Rosenwinkel. Aktyviai dalyvauja įvairiuose muzikiniuose projektuose kaip kompozitorius ir atlikėjas. Yra pelnęs I vietą Vilnius Jazz Young Power konkurse, I vietą Gitarų Šelsmas konkurse. Su įvairiais projektais yra grojęs Vokietijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Turkijoje, Baltarusijoje, Estijoje, Latvijoje, dalyvavo daugumoje didžiųjų Lietuvos džiazo festivalių. Šiuo metu groja su kolektyvais Saulės Kliošas, The Ditties, The Schwings, Reinless. Dalyvavo muzikiniuose projektuose kartu su Sheila Ray Charles, Linn Seaton, Denise Fontoura, Kenny Wollesen , Jonathon Haffner, Dmitrijum Golovanovu, Liudu Mockūnu, Dalium Naujokaičiu, Jelle van Giel, Steve Willem Zwanink.
Jonas Gliaudelis - 21-erių metų būgnininkas, grojantis su grupėmis, atlikėjais: Domas Aleksa Group, Monika Liu, Keymono, Reinless, Linas Rimša, Erica Jennings, Linas Adomaitis, Giedrė ir daugeliu kitų. Groti mokėsi Prins Claus Konservatorijoje, Olandijoje, su mokytojais Gene Jackson, Adam Nussbaum, Steve Altenberg, Matt Wilson, Don Braden, Wycliffe Gordon, o pirmieji jo mokytojai ir įkvepėjai Lietuvoje - Marijus Aleksa ir Darius Rudis. Jonas aktyviai dalyvauja Lietuvos ir užsienio, tiek džiazo, tiek soul, hiphop, pop scenoje, yra laimėjęs ir užėmęs prizines vietas konkursuose Lietuvoje ir užsienyje.
Paulius Vaicekauskas / Bosinė gitara 21-erių metų bosistas, šiuo metu studijuojantis Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, studijavo Prins Claus konservatorijoje, Olandijoje. Su įvairiomis grupėmis dalyvavo festivaliuose Vilnius Mama Jazz, Broma Jazz, Klaipėdos Pilies džiazo festivalyje, Nidos džiazo festivalyje, konkursuose Vilnius Jazz Young Power, Jazz Fontanas bei kt. Bosistas yra koncertavęs ir koncertuoja su įvairiais džiazo projektais ("Kaunas BigBand", "Broma Jazz Orchestra", "Proof Trio", "Reinless" ir kt.) bei pramoginės muzikos atlikėjais - Linas Adomaitis, Daddy Was A Milkman, Dagna, Pushaz, Saulės Kliošas, Despotin Fam, AK Voices ir daugeliu kitų.