DOMINO teatras | sceninis koncertinis pastatymas "PARYŽIAUS KATEDRA"

Režisierius: Ramūnas Marcinkus

Kompozitorius: Richard Cocciante

Dailininkas: Aurimas Vosylius

Kostiumų dailininkas: Zita Gustienė

Choreografas: Paulina Andrzejevska

Vaidina: Kvazimodas - Deividas Norvilas - Deivis, Raimondas Baranauskas  Febas - Mindaugas Zimkus, Egidijus Bavikinas, Aleksandras Dirmantas Fluer De Lys - Vaida Genytė, Renata Voitechovskaja - Norvilė  Klopinas - Vladas Kovaliovas, Justinas Lapatinskas Frolas - Viktoras Malinauskas  Esmeralda - Akvilė Garbenčiūtė, Karina Krysko Grenguaras - Povilas Meškėla, Mindaugas Zimkus, Deivis

Ypatinga meilės istorija, šimtmečiais jaudinanti žmonių sielas Pasaulio klasikos vertybe pripažinto Viktoro Hugo romano „Paryžiaus katedra“ motyvais sukurtas koncertinis atlikimas Lietuvoje susilaukė pribloškiančio populiarumo. „Paryžiaus katedra“ – tai istorija apie meilės ir aistros draskomą jaunos Esmeraldos širdį, apie blogio ir gėrio kovą, apie rūpestį ir atsidavimą, puikybės ir dorovės akistatą. Jauną čigonę pamilsta bažnyčios tarnas Frolo, dailusis kapitonas Febas ir išsigimęs varpininkas Kvazimodas. Jaunai čigonei lemta įsimylėti gražuolį Febą, tačiau Frolo niršdamas iš pavydo uždaro gražuolę į belangę.

Ją išgelbėja kuprotas, tačiau tyros širdies turėtojas Kvazimodas. Esmeraldos likimas tragiškas, tačiau amžina meilė ir tyri jausmai Kvazimodo širdyje išlieka rusenti iki gyvenimo pabaigos. „Paryžiaus katedra“ buvo įrašyta į Gineso rekordų knygą kaip labiausiai perkamas miuziklas. Vien tik prancūziškai kalbančiose šalyse buvo parduota apie 7 milijonus įrašų vienetų.

Pagrindinis šio kūrinio singlas, užėmęs prancūzų muzikos „Top 10“ pirmąją vietą, laikėsi ten net 33 savaites ir buvo pripažintas per 50 metų sukurta pačia gražiausia daina. Muziką šiam miuziklui sukūrė vienas garsiausių Prancūzijos kompozitorių ir atlikėjų Ričardas Kočiantė.

 

Pirkti bilietus