Atlikėjai
Smuikininkų ansamblis FIORI MUSICALI
Vadovė NIJOLĖ PRASCEVIČIENĖ
Mušamųjų instrumentų ansamblis RITMAS KITAIP
Vadovas ARŪNAS BANYS
RAIMONDAS BUTVILA (smuikas)
AUŠRA BANAITYTĖ (fortepijonas)
Aktorius: PAULIUS MARKEVIČIUS
 

lberto Markovo pjesių ciklas „Jaunasis smuikininkas“

Kadaise zoologijos sode atsitiko keistas dalykas: dingo visi žvėrys! Berniukai ir mergaitės, mamos ir tėčiai negalėjo patikėti savo akimis ir labai nusiminė, nes nežinojo, kaip sugrąžinti prapuolėlius. Netrukus į zoologijos sodą atvyko mažųjų smuikininkų ekskursija, o šiems ir kilo mintis – o gal smuikelių garsais prisikviesime bėglius?

Ir štai nuskambėjo pirma pjesė, skirta dičkiui drambliui, paskui – mažai varlytei, auksinei žuvelei, vėžliui, gyvatei ir asiliukui, bitėms, gulbei ir liūtui, žuvėdrai, kengūrai, antims, gervėms, meškai ir krokodilui, žvirbliams ir antilopei. Kai gyvūnai išgirdo nuostabią muziką, kuri buvo skirta kiekvienam iš jų, tai net susidrovėjo ir atbėgo, atplaukė, atšliaužė į savo voljerus. O mažieji berniukai ir mergaitės, tėveliai, mamos ir, aišku, močiutės bei seneliai karštai plojo mažiesiems muzikantams, kurie klausytojams dar surengė šaunų koncertą!

 

Tinka visoms amžiaus grupėms
Atsižvelgdami į Filharmonijos koncertų ciklo „Visai šeimai“ lankytojų pageidavimus, skelbiame šio ciklo renginių lankytojams rekomenduojamą vaikų amžių.