Pawo

Žanras
Biografinė drama
Šalis
Vokietija, Indija
Vaidina
Shavo Dorjee, Tenzin Gyaltsen, Tenzin Jamyang
Metai
2017
Režisierius
Marvin Litwak
Laikas
1 val 57 min

Nuo 1950-ųjų Tibetas okupuotas Kinijos. Po tėvo mirties jaunuolis Dorjee suprato, ką reiškia būti tibetiečiu savo tėvynėje, kuri dabar vadinama Kinija. Per 2008 m. įvykusį taikų tibetiečių sukilimą Kinijos policija įkalina Dorjee 6 mėnesiams. Išėjęs iš kalėjimo jis nebeturi kitos išeities, kaip tik palikti savo šeimą Tibete ir pavojingu keliu pasitraukti į tremtį Indijoje.

Čia jam teks apsispręsti, ar pamiršti savo kilmę ir pradėti naują gyvenimą, ar tęsti kovą už Tibeto laisvę. Vokiečių režisieriaus M. Litwako vaidybinis filmas „Pawo“ sukurtas pagal tikrą istoriją.

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai