„Fashion bazaar Kalėdos" - didžiausia ir populiariausia mados mugė Lietuvoje, šį kartą visai kitokia ir išskirtinė. Gražiausių metų švenčių belaukdami, spinduliuodami šilta energija ir puikiai nusiteikę, pirmą kartą susitinkame, ne bet kur - o VILNIAUS MIESTO ROTUŠĖJE.

Unikali vieta, visiškai kitoks ir „Fashion bazaar“. Čia domėsimes mada, klausysimes muzikos, ieškosime stilingų šventinių dovanų mūsų brangiausiems, ragausim karštą vyną, mėgausimės gardžia kava, skanausim šokolodą ir kitus gardėsius. Net išrankiausias mados gurmanas ras kuo pasipuošti ar nudžiuginti draugus, išrinkdamas jiems kitokią šventinę dovaną nei įprastai.

Šoks ne tik mūsų pilvai, bet ir siela, jausdama atgaivą šventiniame sukūryje. Visi drauge skanausime, ieškosime, ragausime - būsime kartu, čia ir dabar! Leisime laiką ir gyvensime Kalėdų dvasia. Tiek viduje tiek lauke, jausime artėjančias Kalėdas kartu su „Fashion Bazaar|“!

Taigi mergaitės ir berniukai ar buvot šiemet geri? Mes taip, todėl susitinkame ir kartu parašom Kalėdų seniui laišką! ;)