Vaikučiai pagal sutartį

Žanras
Komedija
Šalis
Rusija
Vaidina
Ravšana Kurkova („Apie meilę. Tik suaugusiesiems“ „Mamos“), Artiom Tkačenko („Gogolis. Pradžia“), Vladimir Epifancev („Vikingas“, „8 geriausi pasimatymai“), Jan Capnik („Eglutės“, „Visa tiesa apie vyrus“, „Jaunikis“) ir kiti.
Metai
2017
Režisierius
Tatjana Kapitan
Laikas
1h 26 min

Maksas ir Venera yra labiausiai skirtingi dešimtmečiai, kokius tik galima įsivaizduoti. Maksas – moksliukas, ne pagal metus protingas ir rimtas jaunasis botanikas, o Venera – pašėlusi, nuolat nerimstanti paauglė, mėgstanti būti dėmesio centre. Jie abu gyvena su vienu iš tėvų, kurie yra tikri savo vaikų priešingybės. Makso tėtis – tikras svajotojas, į nieką gyvenime nesugebantis žiūrėti rimtai; Veneros mama – rimta, griežta ir niekad kontrolės neprarandanti advokatė. Vaikai taip skiriasi nuo savo tėvų, kad kyla minčių apie galimą jų sukeitimą gimdymo namuose.

Galutinai praradę viltį susitvarkyti su savo atžalomis, rimtoji mama ir plevėsiškasis tėtis kreipiasi pagalbos į psichologą. O pastarasis pasiūlo netikėtą sprendimą: apsikeisti vaikais. Pirmoji tėvų reakcija, be abejo – šokas ir pasipiktinimas. Tačiau, gerai pagalvoję, jie sutinka sudalyvauti šiame eksperimente. Ir pagaliau kiekvienas gauna vaiką, apie kurį visuomet svajojo. Rimtoji advokatė – vos ne už save protingesnį Maksą, o „atsipūtęs“ tėtis – padaužą Venerą. Tačiau mergaitė savo pakaitiniam tėčiui netrukus iškrečia piktą pokštą: pavagia jo piniginę ir pabėga iš naujųjų namų. Sunerimę tėveliai leidžiasi į paauglės paieškas. Šioje kelionėje jų laukia daugybė išbandymų, ginčų ir netikėtų atradimų apie vaikus ir save pačius.

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai