Klatki:slaptosios europos fermos

Žanras
Dokumentinis
Šalis
Lenkija
Metai
2018
Vaidina
Dokumentinis
Režisierius
C.M. Jackson
Laikas
1.20
Amžiaus apribojimai
N7

Režisieriaus pageidavimu neverčiamas filmo pavadinimas lenkų k. reiškia „narvai”. Brito Connor Michael Jackson'o filme „Klatki: slaptosios Europos fermos” (Klatki: The Hidden Farms of Europe) pasakojama apie gyvūnų gerovės aktyvistus ir kailinių žvėrelių augintojus, žurnalistus ir politikus, Lenkijos kaimo gyventojus ir prašmatniausių Londono parduotuvių savininkus, veterinarus ir viešųjų ryšių specialistus – regis, nieko bendra neturinčius žmones. Visuos juos sieja nepastebimas, "atviroje vietoje besislepiantis", visą Europą apraizgęs kailio industrijos tinklas. Nuotykiai tamsiausiuose Lenkijos ar Lietuvos miškų užkaboriuose ir teismo salėse sudomins net ir tuos, kurių iki šiol nedomino švelniakailių gyvūnų likimas.

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai