Justinas Jarutis – atlikėjas, dainų kūrėjas, labiausiai žinomas kaip grupės “Freaks On Floor” narys  kviečia klausytojus į  solinį koncertą.

“Prieš beveik metus, gimus mūsų dukrai Adelei, aš vis daugiau būdavau namie ir grodavau jai su ukulėle ar akustine gitara. Taip gimė visos mano pirmojo albumo dainos. Debiutinį albumą Justinas Jarutis įrašė su prodiuserio Snorre Bergerud pagalba “Ymir Audio” garso įrašų studijoje. “Šis albumas kardinaliai skiriasi nuo to, ką esu sukūręs ir įrašęs anksčiau, tai visiškai kitoks skambesys nei su Freaks On Floor. Muzikos stilistiką įvardinčiau kaip pop/folk/country”, – pasakoja atlikėjas.

“Koncerte 

sugrosiu visus kūrinius iš pirmojo albumo, taip pat jau gerai žinomas dainas “At the Sun”, “You”, “Sleepwalker”, įrašytas su kitais atlikėjais.”

Pirmasis albumo singlas “Stay With Me”, kurį J. Jarutis įrašė kartu su atlikėja Moniqué, “Youtube“ platformoje yra perklausytas jau daugiau nei 100 000 kartų.

O 2018 metai atlikėjui tikrai buvo produktyvūs: debiutinis albumas, didelio pasisekimo sulaukę kūriniai su Leon Somov, Kaia ir Monique, muzikinio televizijos projekto "Lietuvos Balsas” mokytojo pozicija, su roko grupe ‘Freaks On Floor” išleistas penktasis studijinis albumas "GOLD”, pagrindinis vaidmuo miuzikle “Meilė ir mirtis Veronoje”, akimirksniu išparduoti bilietai į koncertus ir geriausio atlikėjo apdovanojimas.

“Praeiti metai tikrai buvo kaip nuostabus sapnas, todėl norisi ir į 2019-uosius žengti tvirtu žingsniu. Trakų pilyje surengtas koncertas bus kaip padėka visiems ištikimiems ir naujiems klausytojams".