VTTFF | Naktinis seansas

Žanras
Dokumentinis, animacinis, vaidybinis
Šalis
Lietuva
Metai
2018
Vaidina
Įvairūs
Režisierius
Įvairūs
Laikas
330 min.
Amžiaus apribojimai
N16

Viena ilga atradimų naktis kino salėje: krūva emocijų, naujų minčių, įkvėpimo, kitokio požiūrio kampo, netikėtų istorijų. Filmų programa „Naktinė Panorama su Caffeine“ – tai ypatingas žvilgsnis į 2015-2017 metais kurtus trumpuosius filmus, apkeliavusius didžiuosius pasaulio kino festivalius. Kanų, Berlyno, Toronto, Sundance'o, Venecijos ir kituose festivaliuose rodyti ryškiausi trumpieji filmai atvyksta į Vilnių.

Dvyliktus metus rengiamas vienas pagrindinių trumpametražių filmų festivalių Baltijos šalyse – Vilniaus tarptautinis trumpųjų filmų festivalis – žiūrovus pasitinka šūkiu “Trumpi, bet filmai”.

Kaip ir kasmet, festivalis pristato Nacionalinį konkursą ir specialiasias programas suaugusiems bei vaikams.

FILMAI RODOMI ORIGINALO KALBA, SU ANGLIŠKAIS SUBTITRAIS.

Rodomi filmai - http://www.filmshorts.lt/filmai/kino-naktis/

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama: necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Renginiai
Rodyti
Renginio tipas
Rodyti
Filtrai